سخن يکم

 

به نام يکتا معبود

جايی برای گفتن و شنيدن از طبيعت، زندگی با طبيعت، حيات وحش، و هر آنچه به رابطه ميان انسان و طبيعت مربوط می شود.

گردش در طبيعت، کوهنوردی، ديدن حيات وحش، پرنده کاوی، ماهيگيری، شکار، تيراندازی با انواع سلاح و لوازم و الزامات مربوط به آنها از موضوعات مورد علاقه من هستند.

هدف من کمک به توسعه محتوای فارسی اينترنت در مورد موضوعات مذکور است.

هدف ديگر من تعامل با علاقه مندان زمينه های فوق است.

در اين عرصه ها يک تازه کار علاقه مند هستم. در اينجا به عنوان يک کوله کش و نه بيشتر تلاش من اين خواهد بود تا تجربيات خودم را بيان کنم. هيچ ادعايی ندارم. بيشتر مشتاق دانستن هستم تا ياد دادن.

دوره های نگارش نامشخص است. اصراری ندارم که حتما بنويسم بنابراين هرگاه حرفی برای گفتن و يا سوال بی پاسخی بود، روزآمد خواهد شد.

/ 5 نظر / 16 بازدید
حميد

من اولين بيننده وبلاگ شما هستم - تبريک مرا بپذيريد و اگر لطف کنيد سری بزنيد خوشهال می شوم

The Green Lands Traveler

سلام. به شما خوش آمد ميگويم . اميدوارم که موفق باشيد . اطراف شما افراد علاقمند به موضوع شکار وجود دارند . منتهی خيلی کمتر از افرادی که از شکار متنفرند . :) من به ديدن حيوانات علاقه بسياری دارم و تا به حال هم بارها به زيستگاه‌های حيوانات مختلف سفر کرده ام و از ديدن حيوانات آزاد و رها در محيط زندگی طبيعی شان لذت بسياری برده ام . شروع کنيد تا بيشتر با هم آشنا بشيم .

محمد

دوست عزيز. ورودت رو خوشامد می گم. اميدوارم کوله ات هميشه پربار باشد و نفست راسخ و قدمت محکم. خيرپيش

bahram sport fisher man

سلام دوست عزيز.خوشحالم که دوستی ديگر به جمع طبيعت دوستان پيوست.اگر ممکنه يه توضيحی در مورد خود بدهيد.با تشکر.سبز باشيد.منتظر مطلب بعديتان هستم.

abbas jafari

سلام دوست نادیده من . ما که تیر و تفنگ نداریم از تیر کمون هم رم میکنیم چه رسد به وینچستر دویست و هفتاد اما با مرام بیابونی ها و بیابون گردا رفاقت میکنیم گفتیم خوش آمدی عرض کرده باشیم تیر خونی یا حق عباث ٍ